درباره شبکه آفتاب(نمایشگاه مجازی کالای کشاورزی ایران)

آفتاب عنوان استارتاپی نوآورانه در حوزه کشاورزی و دامپروری ایران و متعلق به شرکت توسعه فناوری های هوشمند ثمر است.

این استارتاپ خود را زبر عنوان نمایشگاه مجازی کالای کشاورزی ایران تعریف می کند و بر آن است که از کلیه تامین کنندگان ، تولیدکنندگان و عرضه کنندگان عمده و خرد کالای کشاورزی و دامپروری در سراسر کشور دعوت کند تا در فضایی که این استارتاپ بر بستر اینترنت (در حال حاضر به صورت وب و وب اپ) فراهم ساخته است به معرفی خود و کالا و خدمات مرتبط با این حوزه بزرگ کسب و کاری که به صورت مستقیم و غیر مستقیم بخش عظیمی از جمعبت و حوزه کاری ایران عزیزمان را پوشش می دهد بپردازند.

تمام همت ما در مجموعه آفتاب فراهم ساختن سه نکته کلیدی در حوضه تولید و عرضه کالای کشاورزی است:

1- ارتباط فعالان حوزه کشاورزی و دامپروری با مراکز تولیدی و تامین کنندگان معتبر

2- ایجاد بستر شفافیت و هویت سنجی تامین کنندگان کالا

3- حذف واسطه گری های کاذب و ایجاد فضای رقابت به لحاظ کیفی و دسترسی آسان به کالا و خدمات دست اول و مرغوب با قیمت مقرون به صرفه

از همین رهگذر، مجموعه آفتاب خود را تسهیل گر ارتباط دو سویه در فضای B 2 B تعریف کرده و سعی در پرهیز از ورود به فضای تجاری صرف را دارد.

ما هر مجموعه متقاضی پیوستن به نمایشگاه مجازی کالای کشاورزی ایران را از سه زاویه اعتبار سنجی کرده و سعی میکنیم بازدیدکننده را دلگرم به اعتماد به آنچه در مرورگر خود می بیند نماییم.

ما در این مجموعه همت خود را بر آن گذاشته ایم تا برای معرفی کالا و خدمات تامین و تولید کنندگان معتبر تمامی آیتم های مورد نیاز به جهت فنی فضای مجازی را تامین کنیم.

 اشخاص حقوقی در این مجموعه می توانند با امکاناتی از قبیل فیلم، عکس، کاتالوگ و متن توضیحات ، کالای خود را به بازدیدکننده ارائه کنند. ضمن آنکه فضای جذابی در قسمت پروفایل در اختیار دارد که می تواند خود را به تفصیل معرفی و سایر کالاها، خدمات و نماینده های فروش و... را به بازدیدکننده عرضه کند. 

در این راه ما تنها نبوده و نیستیم و تیم بزرگی از بهترین اساتید و کارشناسان حوزه کشاورزی و دامپروری و همچنین حوزه ارتباطات و فضای مجازی ما را در بهتر ساختن این مجموعه یاری داده اند که سعی شده است با نام بردن از این عزیزان بخش کوچکی از زحمات آنها را جبران کرده باشیم :

جناب آقای دکتر مجتبی بنی بیات 
جناب آقای مهندس رضا بهر آبادی
سرکار خانم مهندس میرخانی 
جناب آقای دکتر حمید ضیایی پرور
جناب آقای مهندس علی طیرانیان
جناب آقای مهندس ابوالفضل خالقی حصاری
جناب آقای دکتر رامین حیدری 
جناب آقای مهندس فرحی 
جناب آقای مهندس سعید فرنیا 
جناب آقای مهندس محمد برات زاده